Lineage 2: Revolution Klan Akademisi açılıyor

Yeni güncellemeyle oyuna eklenecek Klan Akademisi, hem yeni hem de deneyimli oyunculara başarılı olmak için yeni yöntemler ve taktikler önerecek.
Lineage 2: Revolution Klan Akademisi açılıyor

Dünya çapında en hızlı gelişen mobil oyun firması Netmarble Corporation, bugün çok satan MMORPG oyunları Lineage 2: Revolution için Klan Akademisi’ni, yani hem yeni hem de deneyimli oyuncular için Klan sistemi rehberliği yapan ve zafer kazanmalarına yardım eden öğreticiyi içeren bir güncelleme yayınladı.

Seviyeleri 10 ile 180 arasında değişen ve henüz bir Klana üye olmamış oyuncular, Klan Akademisi öğreticisini oynamak için Klan Akademisi’ne katılabilecekler. Klan Akademisi’nin üyesi olanlar 181. Seviyeye ulaşana kadar üye olarak kalabilirler, bu noktada mezun olacaklar ve oyuncuların yönettiği bir Klana tavsiye edilecekler. Oyuncular ayrıca Klan Akademisi’ne istedikleri zaman katılabilecekler ve ayrılabilecekler.

Yeni öğreticiyi kutlamak için 9 Ağustos 2018 ve 29 Ağustos 2018 tarihleri arasında Klanlara özel yeni üç etkinlik düzenlenecek. “Klan İçin! Etkinliği” ile aralarında R Zırh Kutuları, R Binek Ekipmanı Kutuları ile Işıyan Geliştirme Taşı Seçim Kutuları da olan ve Klanlara üye olan bütün oyunculara verilecek ödüller de var. Yeni Klan Akademisi oyuncuları da bir dizi Klanlara özel görevi tamamladıktan sonra bu ödülleri alabilecek. Klan üyeleri, diğer üyelere bağış yaptıklarında “Klan Giriş ve Bağış Ödülü Etkinliği” ile normalden 1.5 kat fazla Adena alabilecek. Yeni bir “Klan Taşıma Etkinliği” ise etkinlik süresince Klanlara katılmanın ve ayrılmanın cezasını düşürecek, böylece oyuncular çeşitli Klanları deneyebilecek.

Oyuncuların oyunda geçirdiği zaman içinde toplayacakları belli Ek Özellik Ekipmanı ile karakterlerini güçlendirecek ek ödüller ve değerler alacakları yeni Ekipman Koleksiyonu özelliği de geldi.

Son güncelleme ile Kibir Kulesi artık 120 kata çıkacak. 29 Ağustos 2018’e kadar 120. Katı bitiren bütün oyuncular 500 Kırmızı Elmas alacak. Oyuncular ayrıca “Kibir Kulesini Dünyada İlk Tamamlama Etkinliği” ile 8 Ağustos – 29 Ağustos tarihleri arasında 120. Katı tamamlamak için yarışabilecek. Kulenin 120. katını tamamlayan her sunucudan ilk 10 oyuncuya Mavi Elmaslar verilecek. İlk sıranın ödülü 5.000 Mavi Elmas olacak, ikinciden beşinciye kadar sıralara 2.000 Mavi Elmas verilecek ve altıncıdan onuncuya kadar olan sıralar da 1.000 Mavi Elmas alacak.

Kaynak: Hürriyet

X