Related Digital iş ortağı ekosistemini büyütüyor

Omnichannel pazarlama hizmetlerini güçlü iş ortağı ekosistemiyle zenginleştiremeye çalışan Related Digital, mobil pazarlama platformu Netmera ile stratejik iş birliği yaptı.
Related Digital iş ortağı ekosistemini büyütüyor

Omnichannel pazarlama otomasyonu platformu Related Digital, müşterilerine sunduğu hizmeti uçtan uca iyileştirmek için oluşturduğu iş ortağı ekosistemini Netmera ile büyütüyor. Netmera ile iş birliği yapan Related Digital, müşterileri için uçtan uca sunduğu çözümlerde ileri düzey mobil bildirim servisleri için yeni iş ortağının uzmanlığından faydalanacak.

Büyüyen iş ortağı ekosistemini Tsoft, Nebim ve Junivo gibi alanında öncü şirketlerin uzmanlıklarıyla zenginleştiren Related Digital, teknoloji yatırımlarıyla da uçtan uca hizmet yaklaşımını destekliyor. Markaların tüketicilere farklı kanallar üzerinden deneyimlerini sunabilmelerini sağlamak için kendi teknoloji altyapısına yaptığı yatırımları %150 artıran Related Digital, beş yılda teknolojiye 15 milyon TL yatırım yaptı.

Teknolojiye yaptıkları güçlü yatırımların yanı sıra iş ortağı ekosisteminde de sürekli büyüme hedeflediklerini kaydeden Related Digital CEO’su Sedat Kılıç, “Omnichannel pazarlama yönetimine öncülük etmek için, kendi alanının en iyisi olan şirketlerle iş birliğine gidiyoruz. Netmera ile yaptığımız ortaklık, müşterilerimize sunduğumuz uçtan uca omnichannel pazarlama hizmetleri çerçevesinde mobil pazarlama fonksiyonlarını bir adım ileri taşıyacaktır.” diye konuştu.

Mobil Uygulama Etkileşim Platformu Netmera, akıllı kampanyalar ve kolay veri analizi özellikleriyle markaların hedef kitleleriyle mobil platform üzerinde elde ettiği etkileşimi artırıyor. Netmera’nın geniş mobil bildirim seçeneği yelpazesi ve raporlama özellikleri, ortak geliştirilen projelerde Related Digital müşterilerinin hizmetine sunulacak.

Netmera CEO’su Kaan Bingöl “Netmera Türkiye’de e-ticaretten finansa sektörlerinde öncü firmalara hedef kitleleriyle mobil platform üzerinde elde ettiği etkileşimi artırmalarını sağlamak için premium çözümler sunmaktadır. Netmera bugün aylık binden fazla kampanya ile 150 milyon cihaza ulaşmaktadır. Related Digital ile imza attığımız işbirliği ile mobil pazarlama alanındaki etkinliğimizi daha da artırmayı hedeflemekteyiz.” dedi.

Kaynak: Hürriyet

X