The Outer Worlds – New Halcyon Colony videosu yayınlandı

Private Division ve Obsidian Entertainment bugün yaptıkları bir açıklama ile The Outer Worlds için yeni videolarını yayımladıklarını duyurdu.
The Outer Worlds - New Halcyon Colony videosu yayınlandı

Bu yeni video da Halcyon’daki haytın nasıl olduğunu göreceğiz. Terra 2’nin haretekli totpluluğundan, Monarch’In tehlikeli sınırlarına kadar pek çok alanı kapsayan bu konu egzotik vahşi hayat, yıkıcı silahlar ve tahmin edilemez karakterlerle Outer Worlds’te macera hiç durmuyor.

The Outer Worlds, Obsidian Entertainment ve Private Division tarafından sunulacak olan yeni bir tek kişilik birinci şahıs bilim kurgu RPG oyunu. Galaksinin en uzak ucuna yolculuk eden bir koloni gemisinde kaybolmuşken, kendinizi Halcyon kolonisini yok etme tehdidinde bulunan derin bir komplonun ortasında bulmak için onlarca yıl sonra uyanmış bulacaksınız. Uzayın en uzak yerlerini keşfedip birbirleri arasında güç savaşları olan farklı gruplarla karşılaştıkça olmaya karar verdiğiniz karakter bu oyuncu odaklı hikayenin nasıl devam ettiğini belirleyecek. Koloninin kurumsal denkleminde, siz plansız değişkensiniz. 

The Outer Worlds , 25 Ekim 2019’da Xbox One, PlayStation 4 ve PC (Microsoft Windows Mağazası ve Epic Games mağazası aracılığıyla) için piyasaya sürülecek. Bu platformlarda yayımlanmasının ardından The Outer Worlds, Nintendo Switch’e gelecek; net çıkış tarihi daha sonra açıklanacak.

Kaynak: Hürriyet

X